Inschrijving standaardklasses

Zaterdag 1 juni vanaf 09.00 kunt U zich inschrijven online.
Dit jaar wordt er weer gereden volgens het EPS reglement op zondag 25 augustus vanaf 13.00u.

De klasses dit jaar zijn

Standaardklasse 4.5 ton
ABC Tractors Standaardklasse 7.0 ton
Vredestein Standaardklasse 9.0 ton
Gebr. Aldenzee Deurne Standaardklasse 12.0 ton

De inschrijvingen worden pas geaccepteerd als het inschrijfgeld voldaan is.
Dus diegene die een mail ontvangen met daarin de betalingsinformatie worden aan de start verwacht op zondag 25 augustus in Bakel.

Vredestein Standaard 9.0 ton Klasse

1Thijs KeunenHelenaveenFendt 615 lsa E
2Pieter KeunenHelenaveenFendt 615 lsa E
3Michel VerhoevenBakelJohn Deere 4055
4Wouter RelouBakelCase Magnum 7220
5John AldenzeeDeurneFiat 1580 dt
6Bart BennebroekVeulenJohn Deere 4440
7Jeroen WoutersLiesselFord TW35
8Max van BijsterveldBerkel-EnschotFendt 824
9Kevin VermeulenBladelNew Holland 8870a
10Peter GeertsDe MortelJohn Deere 4055
11Joop MunstersDeurneFendt 614
12Rik KuundersDeurneFendt 824
13Patrick VerberneNeerkantFendt 824
14Frank SlotsKesselMassey Ferguson 1155
15Bram van de BiggelaarDe MortelNew Holland T7050
16Jasper VerhoevenMilheezeFendt 818
17Willem van de LaarMilheezeCase Magnum 7210
18Ron JanssenBeekJohn Deere 7810

ABC Tractors Standaard 7.0 ton

1Martijn van ZeelandAstenFord TW25
2Jacoline van SchaikZegveldInternational 1455
3Guus van den GoorGrashoekMassey Ferguson 2640
4Jos SlotsKesselMassey Ferguson 1200
5John MooijmanZoeterwoudeInternational 1455XL
6Mike DuivenoordenZoeterwoudeInternational 1566
7Michiel BeijersDeurneCase International 1455 XL
8Henk van de VenZeelandInternational 1455 XL
9
10
11

Sport 2.5 ton Promo

Sport 2,5 ton Promoniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr. Tractor Merk + type Chauffeur 1e run Finale
237 Black Phantom David Brown 996 Arie Zwijnenburg
234 Bad Medicine Valmet 903 John Klarenbeek
210 Belazerus 1 Belarus 952 Tino Wilbers
228 Wennekers David Brown 990 Menno Wennekers
239 Dieselross Fendt 308 LS Martin de Jong
231 Grûnfretter Fiat 85-90 Jan Broersma
222 Kleine Beer New Holland 5030 Gert ten Brummeler
201 Green Warrior II Deutz 6806 Gerard van Laar
236 D’n David Case 1394 Johan van Leerdam
206 Small Bassie Steyr 870 Wilco van den Brandhof
219 Intertoy International 606 Sander van der Linde
204 Rocky Fiat 780 Teunis van Stempvoort
233* Van Middelkoop International 744 Kevin van Middelkoop
225* Gunfire Torpedo TX80 Carles van der Gun
209* Red Passion Valtra M130 Jelle van de Rijt

Supersport 3.4 ton Promo

Supersport 3,4 ton Promoniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr. Tractor Merk + type Chauffeur 1e run Finale
315 Miraculous Machine New Holland 7610 S Jan Noten
308 Bieshorst Power Belarus 952 Richard Luesink
311 The Carpenter Zetor 10111 Jan van de Weijer
310 Never Satisfied Fiat 850 Pieter Paans
324 De Gebroeders Zetor 10111 Rene Slotboom
309 Red Indian International 856 Kees van Daalen
307 Common Rythum Ford TM 7040 Bart Weterings
322 Flying Bull New Holland TS 110 Wichert Koers
329 Moody Blue Ford 7000 Arno Wennekers
328* You’ll Never Know International 844 XL Arend-Jan Lam

Sportklasse 4.5 ton Top

Sport 4,5 ton Topniveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr. Tractor Merk + type Chauffeur 1e run Finale
402 Blue Force Ford 9600 Henri van Roselaar
446 De Groene Buffel John Deere 4430 Dennis Stroobosscher
438 Blue Hunter Ford 9600 Ries van Voorthuijsen
419 Bull’s Eye New Holland 8560 Henk Ridder
404 Blue Risk Ford 8700 Wouter Peelen
439 Red Expectation International 1066 Cor Braakman
424 MTX Ford 9600 Mark Hendriks
411 Passion for Power Valmet 8400 Jan Roseboom
417 De Blauwe Kreij Ford 9000 Robert de Kreij
416 Gas d’r Bi-j Ford 9600 Hans Kester
407 Baby Kreij Ford TW-15 Michel de Kreij
437 Van Dijk International 1466 Hans van Dijk
408* Full Speed New Holland T7060 Bo Burggraaf
434* Hot Pepper Fendt 822 Gerlant Mouw

Perfekt Supersport 3.6 ton Beloften

Supersport 3,6 ton Beloften niveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr. Tractor Merk + type Chauffeur 1e run Finale
324 Zetor Power Zetor 16145 Evert van Panhuis
357 Superman Ford 9000 Bart van Engelen
347 La Piccola Fiat 180-90 Tjeerd Zijlstra
355 Red Rhino Volvo BM 810 Harm Grievink
354 iowa’s Puller John Deere 4440 Laurens Lageschaar
345 Van Dijke John Deere 7530 Jan van Dijke
350 Born in the USA Case 1030 Hans Heesakkers
308 Flying Wheels Ursus 1634 Jan de Bruin
322 Struijs John Deere 7930 Pascal Struijs
312 Twister Deutz-Fahr Agrotron 6185 Lammert de Zwaan
359 Keep Dreaming John Deere 4020 Tonnie Moerland
310 Simpson Ford 8970 Evert Mouw
346* Green Efficiency John Deere 6210R Pleun de Bruin
302* Bassie Steyr 1400 Hendrik Jan van de Kaa
305* 4rus Belarus 952.5 Henri Tuenter
301* Cobra XL International 706 Paul Beniers
304* Belazerus 3 Big Toy Belarus 2022.5 Roel Janssen

Sport 4,5 ton Beloften

Sport 4,5 ton Beloften niveau

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr. Tractor Merk + type Chauffeur 1e run Finale
403 Old Green Worker Fendt 614 LSA Ben Slijkhuis
429 First Love International 1246 Marinus Berends
406 Green Mystery John Deere 7810 Marien de Bruijn
426 Don’t Forget Texas Man John Deere 4230 Gerrit Drost
401 Secret Power Deutz-Fahr Agrotron X710 Dik van Veldhuizen
425 True Power John Deere 4020 Johan van de Westeringh
440 Strijder International 1066 Han Lijbers
450 DieselDrost Fendt 930 Nico Drost