Light Modifieds II

Startlijst Light Modifieds II, Bakel

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr. Tractor Standplaats Chauffeur 1e run Finale
135 ’t Smidje Hoeven Thijs van de Riet
177 DeJongSpecial Alphen NB Toine de Jong
174 Mad Max Stage 5 (B) Gijzegem (BE)
87 Asterix Fynaart H. Endepoel
117 Hot Art Oud-vossemeer Kyra Kustermans
176 Road Runner Bavel Ed van Riel
137 Herbie Kruisland Mark Kustermans    

Limited Superstocks

Startlijst Limited Superstocks, Bakel

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr. Tractor Standplaats Chauffeur 1e run Finale
515 Easy Rider Den Hout Mark van Leijsen
144 iessel diesel Gorssel Erik Meijer
527 Paint it Black Stavenisse Corne Menheere
94 Rough and Tumble Heino Arjan Vreeswijk
529 Countdown Heerhugowaard Christaan Ruden
79 Ruff Stuff Hulshorst Kees Wajer
513 Moving Mountains Dongen Jan van der Veeken
24 Snoopy Wieringerwerf Edward Beukeveld
34 Navigator Genemuiden Martin de Leeuw
175 Brother’s Toy Nieuwleusen Henk Vos
528 VSP LSS Loosdrecht Willem Veldhuizen
526 Destiny Vaassen Gabriƫl ter Hoeven
187 No Surrender Odijk Martin van Echtelt    

Ramon Jongen Makelaardij Prostocks II

Startlijst Prostocks II, Bakel

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr. Tractor Standplaats Chauffeur 1e run Finale
510 Wickie Power Rijen Aadri van der Veeken
170 Code Red (B) Loenhout
152 Running Diamond Alphen Dries Aerts
512 Bad Boy’s Toy Bakel Rene Manders
161 Heavy Boy Wieringerwerf Pieter de Sutter
77 Red Attraction Hattemerbroek Willem van der Weerd
511 Blue Hazard Made Renate van Riet    

Compact Diesels

Startlijst Compact Diesels, Bakel

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr. Tractor Standplaats Chauffeur 1e run Finale
622 Funny Stuff Everdingen Lennart Kool
610 Minimum Risk Middelharnis Kristel Hendrikx
626 Indian xtreme Achterberg Jan van Gent
620 Risk 2 Herkingen Jan van Putten
625 Red Angel Lewedorp Naomi de Pijper
806 Red Devil Warmond Leander van der Geest
600 Flower Power Harskamp Jaap van den Brink
807 The Easterbunny Alphen Harm van Hees
624 Hot Stuff Everdingen Wijnant Kool    

Light Compact Diesels

Startlijst Light Compact Diesels, Bakel

Met een * gemerkte deelnemers zijn geen competitiedeelnemers

Nr. Tractor Standplaats Chauffeur 1e run Finale
830 Green Warrior Achterberg Rutger van Laar
833 Topspin hooge mierde Bart Tops
831 O’Blixum Heijningen Luc de Rooij
828 Idefix Heijningen Nick de Rooij
832 Blue Power Waarland Jesse Dekker
825 Tiny Rascal Maasdijk Bastiaan Groenheide