Dutch-Netherlands
Select your language
  • Tractorpulling Bakel
  • Tractorpulling Bakel
  • Tractorpulling Bakel
2010

11 september 2010 Baan 1 en 2 vanaf 11.00u

Nederlandse Kampioenschap NTTO in Bakel

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Take it Easy, Big Benz (2 banen)
Weersomstandigheden: droog, zonnig
Klassering: iedereen rijdt 2 keer, waarbij de verste afstand telt.
Diegene met een FP rijden finale.
Regels: NTTO reglement

Standaardklasse tot 2500 kg

1 Andre van Keulen Everdingen MF 158 83.18 90.35
2 Albert van der Horst Balkbrug White Oliver 562 63.29 87.97
3 Jeroen Ros St Willebrord Lamborghini R683 68.83 86.31
4 Rene Nijmeijer Lexmond International 633 79.20 72.91
5 Robbert van Driel Buren Bergmeister 754 59.70 76.07
6 Rudie Appels Westelbeers MF 178 49.25 72.00
7 Mark Vermeer Zuidland International 433 49.67 66.10
8 Robert Jongbloed Oudehorne Bukh 403 62.08 63.92

Standaardklasse tot 3500 kg

1 Arno van Schaijk Waarder International 844-s FP 72.06
2 Ruben van Steenbergen Bennekom Fiat 880 83.94 FP 70.48
3 Govert Veen Hagestein MF 178 92.88 FP 68.86
4 Johan van Keulen Everdingen MF 592 71.64 FP 67.91
5 Marien van Ravenhorst Renswoude International 844-s 80.87 FP dis
6 Albert van de Bruinhorst Renswoude International 844-s 75.91 99.99
7 Corne van der Vorst Wagenberg International 644 89.95 92.07
8 Bennie Bod Didam Ford 5000 68.93 91.84
9 Andre van Keulen Everdingen MF 595 90.26 91.67
10 Arco den Hartog Lexmond Deutz 5505 89.63 91.49
11 Jeroen van Schaik Nieuwerbrug Valmet 505 89.04 dis
12 Lizanne Mandersloot Beerta Renault 681 s 88.29 85.12

Standaardklasse tot 4500 kg

1 Pieter Bruinsma Oudemirdum International 1046 96.10 80.43
2 Henk Hijwegen Nijkerkerveen Ford 7600 94.49 91.06
3 Hennie Nap Benschop Deutz-Fahr 4.51 SV 81.89 90.37
4 Hendricus de Jonge Veeningen International 1055 84.88 80.15
5 Harald Boone Serooskerke International 1055 83.68 79.32
6 Jacco Overeem Ede Valmet 705 83.56 81.86
7 Henri de Groot Gorinchem MF 399 81.82 80.51
8 Aart de With Hagestein MF 1080 81.73 67.74
9 Gerrit van Schaik Nieuwerbrug International 1046 81.22 73.53
10 Remi Aarssen Oud Gastel Zetor 8641 80.84 78.31
11 Teun Kap Renswoude Valmet 505 79.97 80.22
12 Maurice van Kippersluis Everdingen Landini Vision 85 80.21 79.05
13 Johan van de Haar Ederveen International 856 XL 79.29 78.11
14 Dirk de Leeuw Culemborg Case International 1494 78.56 77.17
15 Berry van Panhuis Ermelo International 856 XL 65.98 77.56
16 Jacob van de Brandhof Ederveen Steyr 9094 dis dis

Standaardklasse tot 5500 kg

1 Henri Overeem Ede Valmet 705 83.54 82.07
2 Kees van Harten Barneveld Steyr 9094 73.71 82.20
3 Wouter van Luttikhuizen Lunteren International 1246 79.63 68.52
4 Arend van den Top Lunteren International 1246 59.58 76.11
5 Pieter Aantjes Barneveld International 1046 69.68 73.57
6 Dirkjan de Jong Lopik Ford 9600 72.95 68.23
7 Arno van Schaijk Waarder International 1455 72.72 69.40
8 Bert van den Brink Barneveld Case International 1056 xl 72.37 57.98
9 Jacoline van Schaijk Nieuwerbrug International 1455 69.72 65.39
10 Pieter de With Hagestein MF 1130 69.33 67.45
11 Mariska van 't Klooster Eemnes International 1046 66.72 69.29
12 Stefan Jongenelen Sprundel New Holland 8340 64.26 67.07
13 Gert van Laar Rhenen Deutz 10006 56.23 66.92
14 Christiaan de With Benschop Ford 6640 63.55 64.33
15 Arno van Oosterhout Made Fiat F110 58.46 56.03

Standaardklasse tot 7500 kg

1 Sander Schoonderwoerd Dordrecht Case International 1455 XL 91.58 85.54
2 Rick Eikelenboom Lopik Case International 1455 XL 88.08 91.25
3 Johrin Hijwegen Nijkerkerveen Ford TW 35 80.35 90.37
4 Stefan Vingerhoets Diessen Case International 1455 XL 89.03 88.27
5 Wim Kool Lexmond Case International 1455 XL 87.72 79.94
6 Kees van Harten Barneveld Valmet 8550 86.11 79.43
7 Peter Heijboer Strijen Case International 1455 XL 85.70 80.22
8 Willem Slingerland Gorinchem Case International 1455 XL 85.07 84.92
9 Arjan van Rijsbergen Dordrecht Case International 1455 XL 83.98 81.45
10 Ronald van Donselaar Woudenberg International 1455 82.48 77.62
11 Jeroen Hop Nijkerk Case International 1455 XL 77.97 79.70
12 Klaas Dijkstra Beetsterzwaag MF 1155 78.92 79.18
13 Adriaan van Steeg Uddel John Deere 6920 79.08 77.46
14 Maurice van de Vendel Otterlo Fendt 515 78.63 77.12
15 Dirk-Jan Lagerweij Zoelen Case International 1455 XL 78.45 71.36
16 Gert Verhoef Elspeet Fendt 412 76.08 77.78

Standaardklasse tot 10.000 kg

1 Hanco Kok Lexmond New Holland 8970 FP 82.03
2 Bert Kok Lexmond New Holland TG 230 FP 79.52
3 Wout Sterk Lexmond Fendt 936 FP 79.10
4 Arnoud Sterk Lexmond Fendt 936 FP 78.16
5 Ronald Haverlag Nijkerkerveen Fendt 930 FP 77.86
6 Hans Versteeg Uddel Fendt 920 FP 77.66
7 Hendrie van de Bunt Nijkerk Case International 7250 FP 77.26
8 Johrin Hijwegen Nijkerkerveen New Holland 8670 FP 76.69
9 Jack Varekamp Tinte Fendt 930 FP 76.62
10 Jan Kroes Elspeet JCB Fastrac 150 91.39 FP 76.16
11 Martien van Steenis Noordeloos New Holland TM 190 FP 74.67
12 Wouter Hoeks Bergeijk Fendt 930 FP 74.31

Sportklasse tot 2500 kg

1 Rene Vliek Putten Rednix Steyr 8090 FP 90.22
2 Wilco van de Brandhof Ederveen Small Bassie Steyr 870 FP 82.23
3 Wouter van Eijden Schalkwijk - Landini 9880 FP 81.38
4 Evert Mouw Speuld Neighbours Nightmare Ford 5000 91.81 FP 80.90
5 Jaco van Huigenbos Harskamp Chicken Run Fiat 80-90 FP 80.40
6 Tino Wilbers Milheeze Belazerus 1 Belarus 952 FP 80.12
7 Steven van Ede Renswoude Adriaan Steyr 9086 FP 79.20
8 Peter Overeem Voorthuizen Rocky Fiat 780 FP 76.94
9 Karel Huygen Bunschoten Black Smoke Deutz 6806 FP 76.85
10 Kees van Daalen Achterberg Red Indian International 856 79.81 FP 76.41
11 Gerrit te Pas Heelweg Deere Exception John Deere 2030 dis FP 76.21

Sportklasse tot 3500 kg

1 Jan-Willem Donk Hoornaar Working Power Ford 7700 FP 88.53
2 Albert Ruyten Wouwse Plantage Bartje Ford 7000 FP 84.30
3 Gerrit Nieuwkoop Wijk en Aalbrug The Bad Old Days Case 870 Agri King FP 83.97
4 Connie Roseboom Ede Dancing on Wheels International 845 FP 83.42
5 Evert-Jan Hendriks Beemte Broekland Forza Fiat Fiat 850 FP 83.17
6 Jan van de Weijer Milheeze The Carpenter Zetor 10111 FP 81.68
7 Aart de With Hagestein Red Poison MF 1080 93.71
8 Pieter Paans Hardinxveld-Giessendam Never Satisfied Fiat 850 FP

Sportklasse tot 4500 kg

1 Wouter Peelen Harskamp Blue Risk Ford 8700 FP 95.64
2 Henk Ridder Oldekerk Bull's Eye New Holland 8560 FP 94.04
3 Bert Kooij Leerbroek Full Speed New Holland T7060 FP 93.99
4 Hans Kester IJsselstein Gas d'r Bi-j Ford 9600 FP 91.05
5 Ronald van de Werken Werkendam Just Blue Ford 9600 FP 90.09
6 Willem Verploeg Rumpt International 1455 FP 88.25
7 Henri van Roselaar Putten Blue Force Ford 9600 FP 88.21
8 Jan Roseboom Ede Passion for Power Valmet 8400 FP 87.61
9 Bart van den Berg Sambeek Een Berg Power Ford 9600 FP 85.24
10 Cor Lodder Zuiderwoude Hagar Fiat 180-90 dis FP 85.08
11 Marcel van Dijk Hagestein Intermission International 1086 94.34 FP 84.19
12 Dirk-Jan Kooij Leerbroek Lightning Speed New Holland T8050 FP 82.92
13 Martin van Schaik IJsselstein Blue Devil Ford 9000 99.69 99.89

Super-sportklasse tot 3500 kg

1 Wilco Pellegrom Meteren Greenstar John Deere 7520 FP 91.09
2 Joan de Visser Aagtekerke The Red Bunny International 1246 FP 90.95
3 Gerard Hardeman Leersum Smoking Granny International 706 53.13 FP 89.25
4 Ramon Aldenhoven Nijmegen Fair Power New Holland TM 190 FP 88.71
5 Wilco van Laar Amerongen Great Experience Ford 7810 FP 87.92
6 Adrie Roseboom Veenendaal Bassie Steyr 1400 FP 48.20
7 Henk-Jan Nekkers Bathmen Thunderous Power John Deere 4250 97.75 98.90
8 Evert van Kruistum Scherpenzeel Blue Belle Ford 9600 94.75 98.47
9 Evert van Panhuis Ermelo Zetor 16145 87.06 -
10 Evert van den Brink Harskamp Dynamite Case International 1455 81.69 -

Super-sportklasse tot 4500 kg

1 Marien den Besten Molenaarsgraaf Simply Green John Deere 4020 dis FP 98.29
2 Henri Versluis Zijderveld Red Impact International 1086 FP 96.97
3 Erik Peeters Hoeven International 1066 FP 96.46
4 Hans Heesakkers Mariahout White Shadow Case 2094 FP 96.43
5 Derk Willems Voorst Blue Thunder Ford 8970 FP 94.31
6 Martien van den Berg Wekerom The Mystery Valtra S260 FP 93.30
7 Jan-Hendrik Willigenburg Lunteren Black Magic John Deere 8520 99.41 FP 92.85
8 Henry van den Brink Barneveld Red Danger International 1468 FP 92.13
9 Eddy van den Berg De Rips White Stallion Two New Holland 8970 FP 89.98
10 Robin Verbocht Roosendaal Never Done John Deere 7810 FP 89.94
11 Arrie van de Lagemaat Lunteren Wild Pirate John Deere 7810 90.87 90.70

11 september 2010 Baan 2 vanaf 16.00u

Nederlandse Kampioenschap A-Divisie

Baanlengte: 100 meter
Sleepwagen: Take it Easy, Big Benz (2 banen)
Weersomstandigheden: droog, zonnig
Regels: NTTO reglement

 

Super-Stock Klasse 3500 kg

1 80 D'n Aerdvruter FP 90.18
2 52 Interaction FP 88.43
3 48 Terminator FP 85.07
4 75 Zapo FP 84.68
5 54 Zeinstra Welldone Deere FP 82.94
6 46 BE-Combi Incredible Deere FP 82.78
7 37 Hurricane FP 77.39
8 50 Zeinstra New Born Deere FP 75.82
9 90 Silver Bullet 88.94
10 93 Green Muscleman II 63.52
11 57 Six Shooter 53.62

 

 

 

 

TWD-Drive Klasse 2600 kg

1 302 Sledge Hammer FP 91.48
2

312

Heart 2 Beat FP 83.51
3 313 Screamin' Bobcat FP 83.05
4 311 JLM No Illusion FP 82.77
5 301 Rattle and Hum FP 77.21
6 307 Cloud Nine FP -
7 310 Thunderstruck 92.08 -

 

Vrije Klasse 950 kg

1 247 Reny Mission Impossible FP 115.24
2 250 The Riddle FP 113.88
3 246 Little Rascal FP 94.22
4 244 Let's Try FP diskw
5 239 Landy 98.36
6 243 Backdraft 88.10
7 251 The Hind 55.67
8 249 Deltahoist Crazy Rascal 40.33
9 227 Vampire 35.17
10 226 Total Exception diskw
248 The Challenger diskw
12 210 Gompie hookp
230 Dirty Herrie hookp

 

 

 

 

Pro-Stock Klasse 3500 kg

1 55 Neighbours Nightmare FP
2 69 Extreme Temptation 96.30
3 512 Bad Boy's Toy 95.09
4 56 Next Sensation 92.67
5 514 Rocky 92.56
6 68 Rednex 91.31
96 KAWE Runaway Deere 91.31
8 85 New Generation 91.20
9 77 Red Attraction 87.67
10 510 Wickie Power 82.29
11 94 Rough and Tumble 47.65

 

Vrije Klasse 3500 kg

1 88 Simply Irresistible 84.85
2 23 Whispering Giant 82.90
3 99 Bandit 78.56
4 74 MPM Seaside Affair 77.09
5 72 Total Eager Beaver 75.53
6 62 The Judge 74.63
7 71 Double Screamin' 72.05
8 3 Popeye 44.09
9 95 Black Cat 42.41
10 92 Impala 0.05

 

 

 

 

Vrije Klasse 4500 kg

1 88 Simply Irresistible FP 93.76
2 23 Whispering Giant FP 90.21
3 74 MPM Seaside Affair FP 86.00
4 78 Green Spirit VI FP 83.48
5 97 Alleycat 13.93

Zondag 12 september is wegens weersomstandigheden geheel afgelast.
De klasse die verreden zouden worden:

Vrije klasse 950 kg (Eurocup)
Vrije klasse 2500 kg (Eurocup)
Pro-Stock 3500 kg (Eurocup)
Vrije Klasse 4500 kg (B-divisie)
Vrije Klasse 3500 kg (B-divisie)
Vrije Klasse 2500 kg (B-divisie)
Pro-Stock 3500 kg (B-divisie)
Compact Diesels (B-divisie)
Trucks (B-divisie)
Hot-Stocks (B-divisie)
Standaardklasse 7500 kg (S-divisie)
Standaardklasse 10.000 kg (S-divisie)
Sportklasse 4500 kg (S-divisie)

 
Sponsoren
Banner
Banner
Laatste Nieuws