Dutch-Netherlands
Select your language
  • Tractorpulling Bakel
  • Tractorpulling Bakel
  • Tractorpulling Bakel
2012 PDF  | Afdrukken |  E-mailadres

Uitslagen

Zaterdag 15 september 2012

Grand National Baan A

Light Modifieds I

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Eurol Bandit     F.P   95.95
2 Rocket Science     F.P   93.99
3 Woody Woodpecker     F.P   89.39
4 Asterix     F.P    
5 Never Satisfied     64.63    

Mini Unlimiteds

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Gencom Lambada VIII     F.P   94.12
2 Butter Let's Try     F.P   89.53
3 Hardcore Forces     F.P.   88.38
4 Gompie     F.P   83.54
5 The Riddle     F.P.   83.39
6 Deltahoist Crazy Rascal     F.P.   62.07
7 Reny Mission Impossible     F.P.   60.60
8 The Challenger     F.P.   disk.
9 Little Rascal     98.68    
10 Backdraft     71.42    
11 Dirty Herrie     70.91    
12 Total Exception     57.56    
 13 Vampire      52.73    
 14  Next Chapter     disk.    
 15  Landy     disk.    
 16  The Hind     disk.    

Superstocks

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Zeinstra Newborn Deere     F.P   104.38
2 Terminator     F.P   102.72
3 BE-Combi Incredible Deere     F.P.   102.36
4 Six Shooter     F.P   101.92
5 Zapo     F.P.   92.78
6 Hurricane     F.P.   30.35
7 Zeinstra Welldone Deere     87.82  
8 Silver Bullet     40.31  
9 D'n Aerdvruter     2.90    

Modifieds

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Inter-Techno Lambada     F.P   94.48
2 MPM Seaside Affair     F.P   88.24
3 The Judge     F.P.   85.15
4 Total Eager Beaver     F.P   81.84
5 Whispering Giant     F.P.   80.95
6 Rising Star     F.P.   57.67
7 Burning Madness II     93.74  
8 Double Screamin'     disk.  

Two Wheel Drive

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Sledge Hammer     F.P   96.82
2 Screamin' Bobcat     F.P   96.34
3 Heart 2 Beat     F.P.   95.58
4 Thunderstruck     F.P   95.47
5 Inter-Techno Predator     F.P.   94.93
6 Dr. Power Stage     F.P.   90.93
7 JLM No Illusion     F.P.   88.81
8 Cloud Nine     F.P   87.88
9 Rattle and Hum     F.P.   87.24
10  Bad Habit      F.P.   84.59

Prostocks

Nr Tractor  Chauffeur Woonplaats 1e run  2e run Finale 
1  Snoopy     F.P.   107.64
2  Extreme Temptation     F.P.   102.62
3  Rocky     F.P.   96.40
4  Kawe Runaway Deere     F.P   94.75
5  Lady Green     F.p   0.00
6  Rednex     95.32    
7 Red Attraction     93.84    
8  Rough and Tumble     87.86    
9  Metsj√∂     78.08    
10  Next Sensation     58.30    
11  Wickies Brother     33.72    
12  Blue Hazard     26.38    
13  New Generation     0.87    
14  Bad Boy's Toy     disk    

Unlimiteds

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1  Inter-Techno Lambada     F.P.   95.94
2 MPM Seaside Affair     F.P.   92.92
3  Simply Irresistible     F.P.   87.15
4  Whispering Giant     F.P   81.00
5  Rising Star     86.01  
6  Clixtar Double D     72.53    

 Farmstock Baan B

Sportklasse 2.5 ton

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Little Red Poison Aart de With Hagestein F.P.    
2 Zero Tolerance Henk-Jan Rijneveld Bodegraven 98.98    
3 Black Smoke Karel Huygen Bunschoten 97.29    
4 Rednix Rene Vliek Puttem 95.55    
5 Belazerus 1 Tino Wilbers Milheeze 91.77    
6 Van Eijden Wouter van Eijden Schalkwijk 90.67    
7 Adriaan Steven van Ede Renswoude 88.32    
8 Small Bassie Wilco van de Brandhof Renswoude 88.16    
9 Neighbours Nightmare Kees Hoegen Speuld 87.98    
10 Green & Yellow Elbert van Laar Achterberg 86.18    
11 Fighting White Cor-Jan Jansen Andelst 85.48    
12 Kleine Beer Gert ten Brummeler Vinkeveen 84.96    
13 Bandito Henk Schoonhoven Oosterwolde 80    

 Supersport 3.6 ton Promo 

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Buiks Stef Buiks Rijsbergen F.P.   96.39
2 Proud Eagle Reinier Sundermeijer Voorst F.P.   95.48
3 Flying Wheels Niek de Bruin Putten F.P.   95.41
4 Twister Lammert de Zwaan Hulshorst F.P.   94.43
5 Our Dream Maikel Raats Achtmaal F.P.   93.86
6 Van Kesteren Bennie van Kesteren Ederveen F.P.   90.72
7 Forgotten Boy Mark Hakkert Laren F.P.   dis.
8 Dark Side of the Moon Angela Schokkin Aalten 98.73    
9 Second Chance Peter van Schaik IJsselstein 97.13    
10 Shocking Blue Ramon ter Bogt Vragender 96.43    
11 Zetor Power Evert van Panhuis Nunspeet 91.16    
12 Builders Toy Jan Geertse Vrouwenpolder 65.39    

 Standaard 7.0 ton

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Deutz 130.06 Arco den Hartog Lexmond 99.20    
2 International 1455 Jacoline van Schaik Zegveld 98.88    
3 Fendt 711 Martien Intven Riethoven 88.24    
4 Massey Ferguson 8130 Hans Rops Evertsoord 85.54    
5 International 1255 Patrick Michels Deurne 84.50    
6 International 1466 Gert van Lokven Vinkel 83.50    
7 Case International 956 Huub van de Linden Nistelrode 68.37    
8 Case International 1455 Michel Beijers Deurne dis.    
8 Volvo BM 810 Rob van Mierlo Asten dis.    
8 Ford 9700 Bob van Mourik Vuren dis.    
8 Case International 956 Sander van de Rakt Nistelrode dis.    

 Supersport 4.5 ton Promo 

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Wild Pirate Arrie van de Lagemaat Lunteren F.P.   98.49
2 Red Devil Wim Hendriksen Ruurlo F.P.   98.37
3 Van Stappust Gerard Hofstede Staphorst F.P.   92.74
4 Maximum Massey Teun Bouwmans Bakel F.P.   91.41
5 Steel to Steel Gerrit Bisschop Rouveen 97.44    

Trucks Supersport 8.5 ton 

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Rhino Rocket     F.P.   100.34
2 Team van Vlastuin Agro     F.P.   93.68
3 No Risk No Fun     F.P   85.48
4 Red Madness     F.P.   79.87
5 Team Prinsen     95.02    
6 Black Sensation New (B)     85.60    
7 Heavy Boys Toy     84.35    
8 Team van Heugten Transport     84.27    
9 Team Tekstkar     82.00    
10 Van Donselaar     73.41    
11 Black Sensation (B)     72.81    

 Supersport 3.6 ton Top

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Thunderous Power Appie Nijland Nieuw Heeten 98.83    
2 Bassie Adrie Roseboom Veenendaal 98.69    
3 Bad Romance Jos Konijn Ede 97.96    
4 Smoking Granny Gerard Hardeman Leersum 95.24    
5 Naalden Arjan Naalden Sprundel 93.03    
6 Gipsy King Jan Ubak Staphorst 91.00    
7 The Red Bunny Joan de Visser Aagtekerke 89.92    
8 Blue Belle Evert van Kruistum Scherpenzeel 87.88    
9 Great Experience Wilco van Laar Leersum 87.00    
10 Freek Jan van Mourik De Glind 86.89    
11 Dynamite Dirk van Wolfswinkel Wageningen 36.84    
12 Fairpower Ramon Aldenhoven Vortum Mullen 28.50    
13 Greenstar Wilco Pellegrom Meteren HP    

 Supersport 3.4 ton Top 

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 Red Pearl Gerbrand Roelofsen Harskamp F.P.   99.39
2 The Carpenter Jan van de Weijer Milheeze F.P.   98.11
3 De Beer Arjen de Beer Oudenbosch F.P.   96.21
4 Belazerus 2 Roel Janssen Ysselsteyn F.P.   77.72
5 Sprenkels Richard Sprenkels Zundert 98.83    
6 Red Indian Kees van Daalen Achterberg 97.96    
7 Forever Blue Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek 95.58    
8 Orange Adventure Jan van Baar Westbeemster 93.81    
9 Dancing on Wheels Connie Roseboom Ede 88.22    
10 Forza Fiat Evert Jan Hendriks Beemte Broekland 84.35    
11 4 Sensation Judith Romar Julianadorp 81.87    
12 Flying Bull Wichert Koers 't Loo-Oldebroek 75.62    
13 Working Power Jan Willem Donk Hoornaar dis.    

Sport 4.5 ton Promo  

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 To Try Gidiepgoo Johan Spriensma Zuurdijk 92.08    
2 Interven Maarten van de Ven Geffen 90.37    
3 Van Dijk Hans van Dijk Zeeland 89.79    
4 Verploeg Willem Verploeg Rumpt 89.68    
5 De Blauwe Kreij Robert de Kreij Schelluinen 87.60    
6 Blue Devil Kees van Schaik IJsselstein 87.22    
7 True Power Jan van Voorthuijsen Randwijk 85.72    
8 MTX Mark Hendriks Elsendorp 85.63    
9 First Love Marinus Berends Kesteren 85.62    
10 JS 8050 Linda van Schaik IJsselstein 81.25    
11 Green Mystery Onnejan Storteboom Kornhorn 78.62    
12 Secret Power Dik van Veldhuizen Ederveen 75.92    

 Supersport 4.5 ton Top 

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 The Mystery Martien van den Berg Wekerom F.P.    
2 White Shadow Hans Heesakkers Mariahout F.P.    
3 Simply Green Laurens den Boer Molenaarsgraaf F.P    
4 Orange Factory Ronald Kraaijenzang Twello 98.49    
5 Red Impact Henri Versluis Zijderveld 96.83    
6 White Stallion Two Eddy van den Berg De Rips 95.94    
7 Secret of the Valley Jurrien van de Geer Overberg 93.12    
8 Black Magic Jan Hendrik Willigenburg Ede 88.43    
9 Dragon Deere Rudy van Nispen Achtmaal 85.13    
10 Mannheim Miracle Niels Bruggeman Broekland 84.67    
11 Blue Thunder Derk Willems Voorst 32.88    

Zondag 16 september 2012
Baan A

Prostocks Eurocup 

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 John Deere 2     F.P.   90.65
2 Sigma Power     F.P.   90.32
3 John Deere     F.P.   88.73
4 Rocky     F.P.   87.78
5 Rough Justice     F.P.   85.14
6 Ice Bear     F.P.   85.06
7 Bukke Bruse     F.P.   84.31
8 KAWE Runaway Deere     F.P.   83.29
9 One Trick Pony     F.P.   82.86
10 Countdown     F.P.   80.96
11 Lady Green     F.P.   80.51
12 Extreme Temptation     F.P.   79.73
 13 Next Sensation      F.P.   -
 14  Baby Bear     99.93    
 15  Caesar     97.29    
 16  Red Attraction     8.60    
 17  Bad Boy's Toy     4.94    
 18  Doris     0.01    

 

Baan B
Standaardklasse 9.0 ton 

Nr  Tractor Chauffeur Woonplaats  1e run  2e run Finale
1  Massey Ferguson 6485  Dirk van Helmond  Evertsoord  99.46    
2  International 1455 XL Jeroen Hop   Nijkerk  88.69    
3  John Deere 7430  Dirk Brouwers  Bakel  81.64    
4  John Deere 6030  Niels Lammers  Deurne  80.53    
5  Case Magnum 7220  Wouter Relou  Bakel  80.31    
6  Case MX 170  Edward Brouwers  Beek en Donk  77.24    
7  International 6788  Marcel Peeters  Kessel  disk.    
7  Fendt 820  Pieter-Jan Aldenzee  Deurne  disk.    
7  John Deere 4055  Peter Geerts  De Mortel  disk.    
7  International 1455 XL  Adri Willemsen  Klein Zundert  disk.    
7  Ford TW-35  Jeroen Loomans  Helmond  disk.    

Sportklasse 4.5 ton

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 To Try Gidiepgoo Johan Spriensma Zuurdijk F.P.   105.41
2 Bull's Eye Henk Ridder Oldekerk F.P.   100.38
3 Red Expectation Gerjan Meuleman Laren F.P.   99.69
4 Hagar Cor Lodder Zuiderwoude F.P.   98.36
5 MTX Mark Hendriks Elsendorp F.P.   96.61
6 Just Blue Ronald van de Werken Sleeuwijk F.P.   95.77
7 Blue Devil Kees van Schaik IJsselstein F.P.   91.56
8 Interven Maarten van de Ven Geffen F.P.   89.41
9 Van Dijk Hans van Dijk Zeeland F.P.   88.64
10 Green Mystery Onnejan Storteboom Kornhorn 95.84    
11 Gas d'r Bi-j Hans Kester IJsselstein 90.31    
12 JS 8050 Linda van Schaik IJsselstein 82.32    

 Supersportklasse 4.5 ton

Nr Tractor Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
1 White Shadow Hans Heesakkers Mariahout F.P   94.56
2 Blue Thunder Derk Willems Voorst F.P.   91.73
3 Red Impact Henri Versluis Zijderveld F.P.   -
4 White Stallion Two Eddy van den Berg De Rips 98.02    
5 Maximum Massey Teun Bouwmans Bakel

96.97

   
6 Fairpower Ramon Aldenhoven Vortum Mullen 94.43    

Trucks Supersport demo

Nr Truck Chauffeur Woonplaats 1e run 2e run Finale
 Rhinorocket     FP   81.53 
 2 Team van Heugten       FP    80.85
 3 Team Tekstkar       FP    76.23
 4 Team Prinsen       FP    48.83
 Red Madness      FP   0.00 
 6 Black Sensation (new edition)      FP    0.00
 7  Team Donselaar      92.18    
 8 Black Sensation       85.16    
   
   
 
Sponsoren
Banner
Banner
Laatste Nieuws