Dutch-Netherlands
Select your language
  • Tractorpulling Bakel
  • Tractorpulling Bakel
  • Tractorpulling Bakel
2008

Baanlengte: 100 meter (zaterdag 110 meter voor Vrije Klasse tot 3500 kg
en Vrije Klasse tot 950 kg, wegens eventuele dreiging van regenval)
Sleepwagen: zaterdag: Take it Easy, Keep Moving, No Mercy (2 banen);
zondag: Dinosaurus, Power Breaker (2 banen)
Weersomstandigheid: zaterdag eerst wat regen, later zonnig, droog
Baan: kleigrondbaan
Klassering: iedereen rijdt 1 keer; bij meerdere F.P.'s is er een finale
Regels: NTTO-reglement, met Power Breaker eigen reglement

Zaterdag 23 augustus 2008

Prostock Klasse tot 3500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Neighbours Nightmare     FP   104.49
2 Extreme Temptation     FP   103.15
3 Rocky     FP   100.31
4 Next Sensation     FP   97.42
5 Bad Boy's Toy Rene Manders Hegelsom 96.82    
6 Rough and Tumble     93.15    
7 Rednex     92.66    
8 Red Attraction     89.94    
9 Wickie Power     89.15    
10 New Generation     85.68    

 

Vrije Klasse tot 3500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Delta Lloyd Simply Irresistible         FP
2 Rising Star         107.55
3 Whispering Giant         101.21
4 MPM Seaside Affair         100.93
5 Beverol Eager Beaver         94.59
6 Team Popeye         92.05
7 Bandit         61.51

 

Two Wheel Drive tot 2600 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 No Illusion     FP   95.52
2 Sledge Hammer     FP   91.56
3 Screamin' Bobcat     FP   90.42
4 Heart 2 Beat     FP   87.08
5 Thunderstruck     94.91    
6 Rattle and Hum     91.02    
7 Butterfly Morning     89.28    

 

Vrije Klasse tot 950 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Reny Mission Impossible René Geerts       FP
2 Gompie         105.32
3 No Fire No Fun         100.48
4 The Challenger         97.15
5 The Riddle         95.92
6 Backdraft John deGraaf Schijndel     86.89
7 Let's Try         78.62
8 Beverol Sensation         64.13
9 Vampire         59.48
10 The Lion King         0.08
11 Lambada VI   Dronten     diskw

 

Superstock Klasse tot 3500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Magkal Bits 'n' Pieces         93.16
2 Zeinstra Welldone Deere         89.12
3 HydroStopp Bits 'n' Pieces         87.86
4 Interaction         85.85
5 Terminator         84.32
6 Hurricane          84.09
7 Zapo         79.19
8 Silver Bullet         70.52
9 Just May Be         60.53

 

Vrije Klasse tot 4500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Green Spirit VI     FP   97.63
2 Whispering Giant     FP   94.93
3 Delta Lloyd Simply Irresistible     FP   94.70
4 It Kypmantsje     FP   89.23
5 MPM Seaside Affair     FP   84.32
6 Rising Star     FP   83.32
7 Team Popeye Jan van Alpen Bladel FP   -

 

Standaardklasse tot 7500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Case International 1455 xl Jeroen Hop Nijkerk     94.51
2 Deutz 130 06 Arco den Hartog Ameide     93.97
3 Fendt 711 Martien Intven Riethoven     93.66
4 Ford TW35 Johrin Hijwegen Nijkerkerveen     88.91
5 John Deere 6920 Adriaan van de Steeg Uddel     88.11
6 International 1255 Arjan van Bommel Deurne     80.66
7 Minneapolis Moline G1355 Angelique van den Berg De Rips     -

 

Sportklasse tot 2500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Red Indian   Achterberg FP   95.85
2 Chicken Run   Harskamp FP   92.61
3 Deere Exception   Heelweg FP   82.29
4 Zero Tolerance   Bodegraven FP   80.52
5 Belazerus 1   Milheeze 99.04    
6 Small Bassie   Ederveen 96.90    
7 Secret Power   Ederveen 92.22    
8 Rednix   Putten 91.71    
9 Neighbours Nightmare   Speuld 89.45    
10 Rocky   Uddel 88.20    
11 Adriaan   Renswoude 88.16    
12 Van Eijden   Schalkwijk 88.07    
13 The Italian Job   Beusichem 73.97    

 

Sportklasse tot 3500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 The Carpenter Jan van de Weijer Milheeze     FP
2 Working Power   Noordeloos     98.11
3 Forza Fiat   Beemte Broekland     96.86
4 Red Pearl III   Harskamp     95.39
5 Belazerus 2   Ysselsteyn     93.37
6 Fairpower Light   Ledeacker     91.21
7 Bartje   Wouwse Plantage     90.66
8 The Bad Old Day's   Wijk en Aalburg     88.74
9 Forever Blue   Kootwijkerbroek     88.39
10 Swedish Legend   Houten     83.18
11 Dancing on Wheels   Ede     78.04
12 Belazerus 1   Milheeze     75.53

 

Sportklasse tot 4500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Een Berg Power Bart van de Berg Sambeek   FP 97.50
2 Bull's Eye   Oldekerk   FP 96.76
3 Intermission   Houten   FP 95.23
4 Blue Fore   Putten   FP 93.88
5 Passion for Power   Ede   FP 88.62
6 Blue Devil   IJsselstein   FP 81.86
7 De Blauwe Kreij   Schelluinen   99.56  
8 Just Blue   Nieuwendijk   96.41  
9 Full Speed   Leerbroek   94.22  
10 Old Green Worker   Ermelo   93.16  
11 Verploeg   Rumpt   90.26  
12 Gas d'r Bi-j   IJsselstein   89.05  
13 Lightning Speed   Leerbroek   83.19  
14 Kolsters   Oirschot   diskw  
14 Real Red   Bladel   diskw  

 

Standaardklasse tot 10.000 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Fendt 930 Pieter Koolen Vlierden     95.64
2 International 1246 Wim van Ginkel Renswoude     94.40
3 John Deere 6920 Adriaan van de Steeg Uddel     93.64
4 Case IH 7250 Hendrie van de Bunt Nijkerk     93.52
5 Fendt 920 Gerrit Buitenhuis Uddel     85.30
6 John Deere 7730 Hans Brouwers Bakel     76.02

 

Super-Sportklasse tot 3500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Fairpower   Nijmegen   FP 91.42
2 Bassie   Veenedaal   FP 91.02
3 Smoking Granny   Leersum   FP 89.66
4 Greenstar   Meteren   FP 87.24
5 van Kesteren   Ederveen   FP 85.90
6 Red Bunny   Aagtekerke   FP 85.40
7 Eastern Bloc Shock   Gemert   99.99  
8 Freek   De Glind   98.31  
9 van Kesteren   Ederveen   96.94  
10 Thunderous Power   Nieuw Heeten   92.26  
11 Dynamite   Harskamp   95.71  
12 Back to Basic   Speuld   94.48  
13 Spike   Kwadijk   93.84  
14 Twister   Hulshorst   85.32  

 

Super-Sportklasse tot 4500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Red Impact   Zijderveld   FP 97.50
2 Brutus   Oeken   FP 96.76
3 White Stallion Two   De Rips   FP 95.23
4 The Mystery   Wekerom   FP 93.88
5 Simply Green   Molenaarsgraaf   FP 88.62
6 White Stallion   De Rips   FP 81.86
7 Never Done   Roosendaal   99.99  
8 Secret of the Valley   Leersum   94.54  
9 Orange Factory   Twello   91.51  
10 Pelkmans   Alphen   90.90  
11 Wild Pirate   Lunteren   85.06  
12 Red Danger   Barneveld   0.21  

Zondag 24 augustus 2008

Vrije Klasse tot 4500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Super Kasper       FP -
2 Alligator   Ospeldijk   FP -
3 Burning Madness       77.55  
4 Bloody Mary       12.26  

 

Compact Diesel tot 600 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Moving Mountains       FP 63.78
2 Sister's Enjoy       FP 61.72
3 Special Edition       FP 59.37
4 Brother's Toy       FP -
5 Addiction       50.38  
6 The Maniac       33.44  

 

Vrije Klasse tot 2500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Green Spirit VII         FP
2 't Smidje         92.25
3 Mad Max (B)         76.71
4 Road Runner         75.31
5 Droopy         64.84
6 Black Danger (B)         64.21

 

Pro-Stock Klasse tot 3500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Passion 4 Diesel       FP 85.08
2 Easy Rider       FP 85.00
3 Code Red (B)       FP 76.98
4 Wickie Power       98.49  
5 Blue Hazard       96.71  
6 Appy Power       88.11  
7 Mud Patrol       74.28  
8 Slow Motion   Bakel   0.10  
9 Moving Mountains       diskw.  

Hotstock tot 4500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Dams Light       FP 100.94
2 Red Fire (B)       FP 95.72
3 Someday       FP 94.24
4 Red Rose (B)       FP 90.64

 

Vrije Klasse tot 3500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Super Kasper       FP 83.03
2 Rocket Science       FP 81.29
3 't Smidje       88.56  
4 Road Runner       87.70  
5 Asterix       81.43  
6 Droopy       79.96  
7 Burning Madness       77.43  
8 Mad Max (B)       76.55  
9 Bloody Mary       6.54  
10 Black Danger (B)       5.66  

 

Super Sport Trucks tot 8500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 van Heugten       FP 85.08
2 van Donselaar       FP 85.00
3 White Horse       FP 76.98

Standaardklasse tot 4500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Ford 7610 Tom Geerts Ledeacker     FP
2 International 1055 Bart Verhagen Hapert     98.93
3 MF 699 Rudie Appels Westelbeers     98.26
4 International 1046 Wilco van de Pol Odiliapeel     96.04
5 Fiat 110-90 John Schoonen Veldhoven     94.41
6 Fendt 309 Frans van de Aa Beek en Donk     93.92
7 Valmet 505 Stefan Madou America     91.57
8 Fiat 1000 Piet Swaanen Hoogeloon     87.71
9 Fordson Major Mike van de Eijnden Milheeze     35.61

 

Hobby-Sportklasse tot 4500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Ford 9600 Roel Kuipers Lieshout   FP 99.56
2 International 1466 Hans van Dijk Zeeland   FP 94.38
3 Volvo BM 800 Robert Verbruggen Volkel   97.55  
4 Fendt 614 S Maarten van de Ven Geffen   81.94  
5 International 1246 Gerard Buuts Odiliapeel   79.46  

 

Hobby-Sportklasse tot 5500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Ford 9600 Roel Kuipers Lieshout   FP 99.56
2 International 1466 Hans van Dijk Zeeland   FP 94.38
3 Volvo BM 810 Mario van Hal Zeeland   97.55  
4 Volvo BM 810 Anthony van Vugt     81.94  
5 John Deere 7810 Willem-Jan Leertsma     79.46  
6 Volvo BM 810 Robert Verbruggen Volkel      

 

Powerstockklasse tot 3500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Ford Power Major Frans Dekkers Deurne   FP 86.88
2 Volvo BM 350 Edwin van de Horst Boekel   FP -
3 International 1246 Gerard Buuts Odiliapeel   97.60  
4 Ford Major Karel Hol Gemert   95.83  
5 Ford Major Martijn Claase Erp   94.00  
6 Ford Major Mark Hendriks De Mortel   83.00  
7 Fendt 614s Maarten van de Ven Zeeland 81.64  

 

Standaardklasse tot 5500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 International 1255 Patrick Michels Deurne     88.63
2 Ford TW 15 Mark Hendriks De Mortel     86.17
3 International 1055 Bart Verhagen Hapert     83.14
4 Ford County Martien Lemmens Gemert     80.97
5 MF 6290 Dirk van Helmond Evertsoord     80.90
6 International 1466 Rick Karis       79.60
7 MF 6270 Hein de Louw De Mortel     78.43
8 Ford 7610 Tom Geerts Ledeacker     74.78
9 MF 1135 Frank Slots Kessel     74.64
10 MF 1135 Sjef Slots Kessel     71.75

 

Hobby-Sportklasse tot 6500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 John Deere 6030 Wilko van Oort Volkel     88.63
2 Case 2590 Maikel Verbruggen Volkel     86.17
3 Volvo BM 810 Mario van Hal Zeeland     83.14

 

Standaardklasse tot 10.000 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Fendt 926 Ad van Leuken Oss     FP
2 Fendt 930 Gebr. Swinkels Vlierden     94.32
3 Fendt 818 Tim van de Linden Elsendorp     93.41
4 John Deere 7730 Loonbedrijf Brouwers Bakel     89.11
5 Case IH 7220 Edward Brouwers Beek en Donk     85.17
6 Case Puma Twan van de Heuvel De Mortel     84.28
7 Fendt 820 Maarten van Erp Oss     76.25
8 Ford 9600 Ad van Leuken Oss     70.09
9 Fendt 612 Ad van Leuken Oss     69.93

 

Super-Sportklasse Trucks tot 10.500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Verspui       FP 94.04
2 Iveco Schouten       FP 90.65
3 Black Widow       FP 86.60
4 De Manne van Janne 1       FP 85.67
5 De Manne van Janne 2       FP 80.23

 

Standaardklasse tot 13.000 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Case IH 310 Loonbedrijf Brouwers Bakel     99.11
2 Fendt 936 Gebr. Aldenzee Deurne     96.21
3 White 4-270 Hans Peters       90.65
4 Claas Xerion Ad Buijs       88.34
5 Case IH 310 Harkie Ierland (IRL)     88.09
6 Fendt 926 Maarten van Erp Oss     85.84


Super-Sportklasse tot 4500 kg

nr tractor rijder plaats pull 1 pull 2 finale
1 Fairpower Sambeek   FP 88.76
2 White Stallion I Eddy van den Berg De Rips   FP 80.33
3 Simply Green   Molenaarsgraaf   FP 75.06
4 Een Berg Power Bart van den Berg Sambeek   83.51  
5 Mulder   Didam   68.01  
6 White Stallion II Eddy van den Berg De Rips   diskw.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sponsoren
Banner
Banner
Laatste Nieuws