Dutch-Netherlands
Select your language
  • Tractorpulling Bakel
  • Tractorpulling Bakel
  • Tractorpulling Bakel
2007
Zaterdag 25 augustus 2007
Super-Sportklasse tot 3500 kg:
1 Gerko van Mourik De Glind International 1066 F.P.  
2 Gijs Lauwerijssen Etten-Leur John Deere 6630 98,41  
3 Arjo Hardeman Leersum International 706 98,28  
4 Evert van den Brink Harskamp Case International 1455 97,74  
5 Niek de Bruin Speuld Ursus 1214 94,95  
6 Appie Nijland Nieuw-Heeten John Deere 4430 91,11  
7 Jan Spelt Kwadijk Deutz 8006 89,92  
8 Gert Nap Lunteren Deutz 13006 87,34  
9 Simon Lokhorst Hulshorst Massey Ferguson 1105 82,71  
10 Ramon Aldenhoven Nijmegen New Holland TM 190 39,94  
11 Hans Heesakkers Mariahout Zetor 16245 39,29  
12 Ron Blankespoor Kootwijkerbroek International 1066 24,87  
13 Jan Burggraaf Loosdrecht John Deere 7520 dis  
Rinie Overeem Ede John Deere 6920  
Standaardklasse tot 7500 kg:
1 Arco den Hartog Ameide Deutz 13006 83,97  
2 Adrie Heesakkers Mariahout Schluter 1500 TVL 81,04  
3 Peter van de Steeg Uddel John Deere 6920 80,42  
4 Martien Intven Riethoven Fendt 711 71,26  
5 Patrick Maas Bakel Fendt 612 LSA 71,25  
6 Wies Munsters Deurne Volvo BM 814 69,57  
7 Eddy van den Berg De Rips Minneapolis Moline G1355 59,43  
8 Pieter Koolen Liessel Ford 9600 44,3  
9 Jan van de Zanden Horst-America International 1246 36,48  
Sportklasse tot 2500 kg:
1 Wilco van de Brandhof Ederveen Steyr 870 92,27  
2 Gerrit te Pas Heelweg John Deere 2030 85,12  
3 Kees Hoegen Speuld Ford 5000 84,39  
4 Tino Wilbers Milheeze Belarus 952 83,91  
5 Marien Rijneveld Woerden Ford 6600 83,53  
6 Peter Overeem Uddel Fiat 780 81,2  
7 Wouter van Eijden Schalkwijk Landini 9880 78,19  
7 Dik van Veldhuizen Ederveen Deutz 6806 78,19  
9 Rene Vliek Putten Steyr 8090 75,37  
10 Elbert van Laar Wageningen John Deere 2130 74,66  
11 Steven van Ede Renswoude Steyr 9086 71,57  
12 Kees van Daalen Achterberg International 856 71,53  
Sportklasse tot 3500 kg:
1 Jan van de Weijer Milheeze Zetor 10111 F.P.  
2 Gerbrand Roelofsen Harskamp Valtra 6600 92,73  
3 Henk Donkersteeg Kootwijkerbroek Ford 7700 91,35  
4 Jan Noten Leende New Holland 7610 89,9  
5 Connie Roseboom Ede International 845 89,57  
6 Karel van Loo Zeewolde Zetor 10111 89,17  
7 Albert Ruyten Wouwse Plantage Ford 7000 88,87  
8 Roel Janssen Ysselsteyn Belarus 952 88,71  
9 Evert Jan Hendriks Beemte Broekland Fiat 850 87,48  
10 Arjan Duits Lunteren Fiat 850 86,61  
11 Gerrit Nieuwkoop Wijk en Aalburg Case 870 Agri King 85,63  
12 Team van Panhuis Ermelo Massey Ferguson 1080 77,04  
Compact Diesel Klasse :
1 Special Edition F.P. 71,56
2 Massive Friction F.P. 66,22
3 Flower Power 68,42  
4 Brother's Toy 65,69  
5 Addiction 22,72  
6 The Maniac 2,61  
Sportklasse tot 4500 kg:
1 Henri van Roselaar Putten Ford 9600 F.P. 90,56
2 Ronald van de Werken Werkendam International 1086 F.P. 89,23
3 Bart van den Berg Sambeek Ford 9600 99,08  
4 Henk Ridder Oldekerk New Holland 8560 98,53  
5 Arco de Groot Leerbroek Ford 9600 96,73  
6 Jan Roseboom Ede Valmet 8400 95,11  
7 Hans Kester IJsselstein Ford 9600 92,84  
8 Jan-Bas Zijderveld Noordeloos Ford 9000 92,47  
9 Henri van Avendonk Bladel International 5488 91,62  
10 Hans de Graaf Hank Ford 9600 89,02  
11 Gert 't Lam Leerbroek Ford 9000 85,54  
12 Harold Kolsters Oirschot John Deere 4430 80,25  
13 Dennis van Straalen Houten Ford 9600 60,39  
14 Meeuwis Broekhuizen Harskamp Ford 8700 17,22  
15 Bert Kooij Leerbroek New Holland T7060 6,58  
Standaardklasse tot 10000 kg:
1 Peter van de Steeg Uddel Fendt 920 88,01  
2 Haverlag Nijkerkerveen Fendt 930 87,09  
3 Gert-Jan Verhoeven Helmond Case 1570 Agri King 86,8  
4 Haverlag Nijkerkerveen Fendt 924 86,3  
5 Harm Keijzers Bakel John Deere 6030 83,75  
Super-Sportklasse tot 4500 kg:
1 Manus Versluis Zijderveld International 1086 F.P. 96,12
2 Martien van den Berg Wekerom Valtra S 260 F.P. 93,53
3 Steffan Hissink Oeken Farmall 1456 F.P. 91,57
4 Eddy van den Berg De Rips New Holland TM 190 F.P. 89,21
5 Marcel Arendsen Oeken International 1486 F.P. 87,63
6 Derk Willems Voorst Ford 8970 98,2  
7 Maarten Imminkhuizen Leersum John Deere 7710 96,5  
8 Marc Bouwmans Bakel Massey Ferguson 1155 dis  
9 Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000 HP  
Prostock tot 3500 kg:
1 Rocky F.P. F.P.
2 Extreme Temptation F.P. 99,26
3 Next Sensation 99,28  
4 Snoopy 98,05  
5 White Crow 96,61  
6 Wickie Power 93,8  
7 Red Attraction 91,88  
8 Bad Boy's Toy 91,06  
9 New Generation 88,6  
10 Rough and Tumble 87,28  
11 Rednex 11,88  
12 Neighbours Nightmare 1,96  
Vrije Klasse tot 3500 kg:
1 Bandit F.P. 96,57
2 Intertechno Lambada F.P. 93,14
3 Delta Lloyd Simply Irresistible F.P. 90,39
4 MPM Seaside Affair 98,56  
5 Whispering Giant 95,24  
6 Rising Star 95,13  
7 Beverol Eager Beaver 89,88  
8 The Judge 83,73  
9 Black Cat 67,92  
Two Wheel Drive tot 2600 kg:
1 Intertechno Predator F.P. 97,06
2 Heart 2 Beat F.P. 94,79
3 Sledge Hammer 99,52  
4 Cleaning Art's No Illusion 99,39  
5 Screamin' Bobcat 98,14  
6 Rattle and Hum 93,2  
7 Butterfly Morning 90,79  
8 Cloud Nine 56,91  
Vrije Klasse tot 950 kg:
1 Lambada VI F.P. 91,29
2 Reny Mission Impossible F.P. 89,89
3 Gompie 99,3  
4 The Challenger 98,55  
5 Little Rascal 97,82  
6 Let's Try 95,8  
7 Beverol Exception 94,3  
8 Vampire 93,21  
9 Russian Roulette 89,66  
10 Landy 88,5  
11 Backdraft 80,7  
Superstock tot 3500 kg:
1 HoverTrack Bits 'n Pieces F.P. 96,03
2 Berner Bits 'n Pieces F.P. 95,13
3 D'n Aerdvruter 97,33  
4 Zeinstra Welldone Deere 96,01  
5 Zapo 90,74  
6 Terminator 89,76  
7 Green Musleman II 86,99  
8 Silver Bullet 81,22  
9 Beverol Green Extreme 40,72  
Vrije Klasse tot 4500 kg:
1 Green Spirit VI F.P. 90,52
2 Intertechno Lambada F.P. 81,98
3 Whispering Giant F.P. 76,42
4 It Kypmantsje F.P. 74,53
5 Delta Lloyd Simply Irresistible F.P. dis
6 Rising Star 98,08  
7 MPM Seaside Affair 95,93  
8 Black Cat 64,19  
Zondag 26 augustus 2007
Hobbysport 4.5 ton
1 Hans van Dijk Zeeland International 1246 FP 91.50
2 Roel Kuipers Lieshout Ford 9600 FP 88.89
3 Mark Hendriks De Mortel Ford 9600 FP 83.45
4 Wim Brentjens Montfoort Deutz D13006 FP 77.00
5 Maarten vd Ven Geffen Fendt 614s 97.65  
6 Robert Verbruggen Volkel Volvo BM 800 93.47  
Standaard Klasse 7.5 ton
1 Edwin Geubel Renswoude International 1455 Xl FP
2 Piet Nooyen Deurne International 1455 XL 94.92
3 Patrick Maas Bakel Fendt 612 94,35
4 Pieter Koolen Liessel Ford 9600 93.21
5 Adrie Heesakkers Mariahout Schlüter 1500 TVL 92.13
6 Frans Dekkers Deurne Ford 9600 91.70
7 Wies Munsters Deurne Volvo BM 814 88.05
8 Anthony van Vught St. Oedenrode Volvo BM 814 87.00
9 Anthony van Bussel Deurne Ford 9600 85.64
10 Dirk van Helmond Evertsoord MF 8120 85.54
11 Marijn Smolders Riethoven Fendt 711 85.24
12 Loonbedrijf Brouwers Bakel John Deere 6920 84,38
13 Eddy van den Berg De Rips Minneapolis Moline G1355 84.35
14 Case 81.88  
15 Jan van de Zanden Horst-America International 1246 70.58
16 Erwin Adriaans Deurne John Deere 5020  68.27
17 Bram Jacobs Bakel New Holland TSA 135 33.07
Trucks 10.5 ton
1 Rüttchen Powerrr FP FP 80.91  
2 Mad Men van Berkel FP FP 74.23  
3 De Manne van Janne FP 93.38  
4 De Moaskant Trekkers 95.64 FP 90.08  
5 Garage Verspui 80.42 FP 82.69  
6 Black Widow 83.22      
 
Sportklasse 4.5 ton
1 Bull's Eye New Holland 8560 Henk Ridder Oldekerk FP 93.44
2 Intermission International 1066 Richard van Dijk Houten FP 93.24
3 Just Blue Ford 9600 De Graaf Hank 98.83  
4 Een Berg Power Ford 9600 Bart van den Berg Sambeek 94.22  
5 John Deere 4430 H. Kolsters Oirschot 87.09  
6 ImMortel Ford 9600 Mark Hendriks De Mortel 80.96  
 
Standaardklasse 4.5 ton
1 Wilco v/d Pol Odiliapeel International 1046 96.77
2 Tom Geerts Ledeacker Ford 7610 95.66
3 M. de Louw De Mortel Case 856 XL 94.36
4 Stefan Madou America Valmet 465 80.78
5 Karel Hol Gemert Ford Major 62.45
6 Martin Lemmens Gemert Ford County 764 61.00
7 Stefan Madou America Valmet 505 52.68
8 Peter Geerts De Mortel Unimog 403 39.35
Hobbysportklasse 5.5 ton
1 Mark Hendriks De Mortel Ford 9600 FP 94.36
2 Mario van Hal Zeeland Volvo BM 810 FP 92.44
3 Henk van de Ven Zeeland International 1086 FP 91.78
4 Emmerens van Vugt St. Oedenrode Volvo BM 810 FP 87.62
5 Roel Kuipers Lieshout Ford 9600 FP 86.48
6 Hans van Dijk Zeeland International 1246 FP 85.21
7 Robert Verbruggen Volkel Volvo BM 800 90.70  
Hobbysportklasse 6.5 ton
1 Wilko van Oort Volkel John Deere 6030 FP 98.73
2 Maikel Verbruggen Volkel Case 2590 FP 97.20
3 Mario van Hal Zeeland Volvo BM 810 FP 96.66
4 Renswoude International 97.30  
5 Paul van de Wetering Elsendorp Internatoinal 91.97  
Standaardklasse 5.5 ton
1 Dirk van Helmond Evertsoord MF 6290 FP 98.33
2 Patrick Michels Deurne International 1255 FP 66.94
3 H. van Vijfeyken Aarle-Rixtel Ford TW20 98.73  
4 E vd Boogaard Aarle-Rixtel MF 1135 97.83  
5 Tom Manders De Mortel Ford 7740 93.60  
6 Frank Slots Kessel MF 1135 91.88  
7 Tom Geerts Ledeacker Ford 7610 89.33  
Standaardklasse 10 ton
1 Ad van Leuken Oss Fendt 926 FP FP
2 Harm Keijzers Vlierden John Deere 6030 FP 98.68
3 Erwin Plant Milheeze Case Agri King 1570 FP 96.54
4 Maarten van Erp Oss Fendt 820 FP 96.17
5 Edward Brouwers Beek en Donk Case Magnum 7220 FP 92.88
Powerstockklasse 3.5 ton
1 Frans Dekkers Deurne Ford Major FP 95.55
2 Edwin van der Horst Boekel Volvo BM 350 FP 93.98
3 Wilko van de Ven Zeeland Fendt 614S FP 89.55
4 Jeroen Wouters Liessel Ford Major FP  
5 Martijn Claase Erp Ford Major 98.26  
6 Mark Hendriks De Mortel Ford Major 91.29  
7 Tino Wilbers Milheeze Belarus 952 (demo) 79.81  
Roel Janssen IJsselstein Be;larus 952 (demo) FP diskw.  
Rene Tabor Deurne Ford Major - -  
Supersportklasse 4.5 ton
1 Bart van den Berg Sambeek Een Berg Power  
2 Henri Munsters Deurne Kabouter Power  
3 Eddy van den Berg De Rips White Stallion    
 
MTTC Sportklasse
1 Mumbo-Jumbo Niels Mathijssen Citroën 1.9 81.86 FP 54.38
2 Cobra Joost Kivits Citroën 1.9 FP 48.90  
3 Little Jackass Franklin Piggen Nissan Sunny 2.0 73.55 81.22  
4 Little Thunder Bjorn Huijben Ford Escort 1.8 71.86 65.86  
5 No Limit Gijs van Hees Citroën 1.9 56.58 70.82  
 
MTTC Turbo Sportklasse
1 S-Power Seppe Aerts Citroën 1.9 turbo 72.63 75.98
2 Bad Bull Dirk Mathijssen Lancia 2.0 turbo 75.58 72.91
3 Cobra 2 Paul Beniers Citroën 1.9 turbo 68.64 75.06
4 'T Saske Mark de Jong Citroën 1.9 turbo 70.90 67.46
5 Challenger Bram Brosens Mazda 2.0 turbo 65.81 59.03
6 Green Devil Benny Wouters Peugeot 205 1.8 62.96 diskw
7 Blue Rover Dennis Martens Rover 2.0 turbo 27.11 62.32
Vrije Klasse tot 4500 kg:
1 Baby Duck (B) F.P. F.P.
2 Bloody Mary F.P. 86,46
3 Boomer (B) F.P. 85,38
4 Super Kasper F.P. 84,52
5 Burning Madness F.P. 73,3
Vrije Klasse tot 2500 kg:
1 Green Spirit VII F.P. F.P.
2 Little Giant F.P. 91,08
3 Rocket Science F.P. 86,13
4 De Jong Special 93,79  
5 Asterix 93,13  
6 Mad Max (B) 89,64  
7 Black Danger (B) 77,86  
Pro-Stock tot 3500 kg:
1 Easy Rider F.P. 91,79
2 Passion 4 Diesel F.P. 56,83
3 Bad Boy's Toy 98,57  
4 Neighbours Nightmare 93,01  
5 Blue Hazard 92,4  
6 Slow Motion 90,98  
7 Red Attraction 90,23  
8 Heavy Boy (B) 84,26  
9 Wickie Power 82,34  
10 Maximum Exposure 14,75  
11 Extreme Temptation HP  
- D'n Aerdvruter F.P.  
- Mud Patrol 94,53  
Vrije Klasse tot 3500 kg:
1 Baby Duck (B) F.P. 91,73
2 De Jong Special F.P. 77,04
3 Rocket Science F.P. 75,11
4 Asterix F.P. 70,93
5 Burning Madness F.P. 68,23
6 Bloody Mary F.P. 66,38
7 Mad Max (B) 86,89  
8 Black Danger (B) 79,62  
9 Boomer (B) 9,12  
- Alligator F.P.  
Super-Sport Trucks tot 8500 kg:
1 White Horse 99,84  
2 Team Donselaar 97,85  
3 Team van Heughten 96,72  
 
Sponsoren
Banner
Banner
Laatste Nieuws